Profilul lui Tudor Mihai
| Recenzii | 2 |
Recenzii
Recenzie despre FAN Courier - Roşiori de Vede, Roşiori de Vede
în urmă cu 10 ani
Nu este un sediu serios ....dar în anumite situati te ajuta.
Recenzie despre FAN Courier - Roşiori de Vede, Roşiori de Vede
în urmă cu 10 ani
Uni sunt seriosi alti nu sunt de loc dea bia te rezolva sau spun daa si dupa nu mai vine courierul.....
Tudor Mihai