Profilul lui Traian Novacescu
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Todorut International SRL, Timişoara
în urmă cu 5 ani
Am fost la reprezentanta de pe Calea Lugojului in doua randuri pentru a vedea modelul XC40. Prima oara am reusit sa vad modelul in parcare, dar nu se putea deschide deoarece, conform spuselor functionarului de acolo, "cheia este undeva prin birou". Astazi, 1 Martie 202, m-am invartit prin reprezentanta vreo 15 minute fara a fi bagat in seama, dar macar am reusit sa vad modelul "basic" (desi o prezentare buna include si un model superior ca si "must"). In urma acestei experiente am decis sa achizitionez modelul D4 full option din Frankfurt, probabil si la un discount mai avantajos. Pe mine acei oameni "profesionalisti" (apropo, cuvantul nu exista in limba romana) nu m-au convins absolut deloc. Idem reprezentanta VW.
Traian Novacescu