Profilul lui Torozan Raul
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre FAN Courier - Rădăuţi, Rădăuţi
în urmă cu 8 ani
NU RECOMAND FAN CURIER RADAUTI,PERSONALUL INCONPETENT.OBLIGA CLIENTII SA SCRIE PROCESUL VERBAL IN FAVOAREA FIRMEI FAN CURIER,PRODUSELE AJUNG DETERIORATE CU URME DE BOCANCI SI LOVITE .SE SCUZA CA SUNT DOAR TRANSPORTATORI.FURNIZORII SUNT DE VINA CA TRIMIT PRODUSE DETERIORATE.
Torozan Raul