Profilul lui tomescu mihai
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Remediul Meu, Bucureşti
în urmă cu 15 ani
M a numesc.., sunt student si tocmai am comandat al doilea flacon de Energy and Memory de pe site.
Cautam un produs care sa ma ajute sa invat mai usor, sa ma pot concentra. Imi place sa merg cu masina, si la sfarsit de saptamana plecam cu colegii la munte. Am citit prospectul acestui produs pe site, si am vazut ca este indicat si pentru cei care stau la volan multe ore. Am completat formularul de comanda, si am primit produsul prin curier foarte rapid.Am fost incantat de modul usor in care pot comanda si de promtitudinea cu care mi-a fost trimis produsul dorit. Am citit pe site ca devind membru CaliVita voi avea si alte facilitate. La urmatoarea comanda voi completa formularul de inscriere, care este usor si simplu.