Profilul lui Siminiceanu-Gorgan Veronica
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Casa de Asigurări de Sănătate Botoşani, Botoşani
în urmă cu 4 ani
Nu răspunde nimeni am o ora de când sun continuuu şi îmi dă ocupat ,linia e foarte ocupata nici în aşteptare nu mă pune.