.
92be7e3b5540405a8ee609d696780e0f

Profilul lui Sebastian Avram

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre FAN Courier - Rădăuţi, Rădăuţi

în urmă cu 6 ani

Nu recomand in niciun caz. nu au deloc grija de pachete. Al meu a ajuns la timp dar a ajuns rupt in doua. Asa ceva nu se poate
Răspunde Raportează recenzia