Profilul lui Sebastian Avram
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre FAN Courier - Rădăuţi, Rădăuţi
în urmă cu 6 ani
Nu recomand in niciun caz. nu au deloc grija de pachete. Al meu a ajuns la timp dar a ajuns rupt in doua. Asa ceva nu se poate
| Recenzii | 1 |
în urmă cu 6 ani