Profilul lui Ovidiu Mihai
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Colivele, Chitila
în urmă cu 13 ani
Foarte buni , m-au salvat de timp si munca , totul este proaspat nu au nimic pe stoc. Ca bani oricum cheltuiam la fel. Multumesc
Colivele Firmă
Multumim