Profilul lui Oul Timotei
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre NextGen - Floreşti, Floreşti
în urmă cu 7 ani
O firma mizerabila de internet, internetul functioneaza optim maxim 2 ore pe zi. Sa nu exageram, exista intr-o saptamana cam 2 zile in care nu are probleme. O mizerie cu niste operatori care nu isi merita locul de munca. 1/5 stars.
Oul Timotei
Total de acord