.
ebbad68a81694e3098a5962f0053716c

Profilul lui Oul Timotei

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre NextGen - Floreşti, Floreşti

în urmă cu 7 ani

O firma mizerabila de internet, internetul functioneaza optim maxim 2 ore pe zi. Sa nu exageram, exista intr-o saptamana cam 2 zile in care nu are probleme. O mizerie cu niste operatori care nu isi merita locul de munca. 1/5 stars.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Total de acord