Profilul lui orasianu mihaela
| Recenzii | 2 |
Recenzii
Recenzie despre Vodafone Romania SA, Bucureşti
în urmă cu 17 ani
Sunt abonatul lor de foarte multi ani si pot spune ca sunt destul de multumita majoritatea persoanelor pe care le cunosc folosesc deasemenea vodafone.Ca abonat al lor de multi ani m am bucurat si de unele cadouri .In final nu pot decat sa ii felicit si sa le urez sa o tina tot asa.
Recenzie despre Mobila la comanda, Bucureşti
în urmă cu 17 ani
este o firma extraordinara in care poti avea intotdeauna incredere , poti da o comanda unde termenul este respectat si produsul va fi foarte bun , de calitate