Profilul lui oana bogdan
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre La Familia, Slatina
29 august 2025
Totul impecabil, de la preparate pana la servire, întreg personalul a fost foarte amabil, interesat dacă e totul ok,porțiile destul de mari, aromele se îmbinau perfect, iar papanașii...ceva de vis!