Profilul lui Nela Matei
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Catena Bucurestii Noi 62, Bucureşti
în urmă cu 4 ani
Niste iresponsabili neseriosi,care te lasa fara reteta si trebuie sa dai ca pebsionar 335 lei sa cumperi un medicament pt.coagulare,la liber,si culmea ibrazniciei,dupa ce ca nu iti mai da reteta,iti spune sa vii luna urmatoare!!!
Merita sanctionati astfel de angajati iresponsabili!