.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui Nela Matei

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre Catena Bucurestii Noi 62, Bucureşti

în urmă cu 4 ani

Niste iresponsabili neseriosi,care te lasa fara reteta si trebuie sa dai ca pebsionar 335 lei sa cumperi un medicament pt.coagulare,la liber,si culmea ibrazniciei,dupa ce ca nu iti mai da reteta,iti spune sa vii luna urmatoare!!! Merita sanctionati astfel de angajati iresponsabili!
Răspunde Raportează recenzia