Profilul lui Nedelea Alin
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Electrica, Sibiu
în urmă cu 5 ani
Buna ziua este o dezamagire din partea companiei electrica .Ne este frica sa nu cumva sa ne intrerupa alimentara energiei electrica cum ca nu ai platit facturile la timp,ce incredere sa mai avem ??
Nedelea Alin