Profilul lui Mitica Stanoiu
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Vanzari si inchirieri auto Bistrita. www.cityrentbistrita.ro, Bistriţa
în urmă cu 2 ani
Extrem de neserios, haotic, nepoliticos si agresiv cu clientii. Mereu bombane si face clientul sa se simta o persoana inferioara, careia i se face o favoare. Omul nu realizeaza ca traieste datorita clientilor!
Asemenea mod comunistoid de afaceri nu ar trebui sa mai fie pe piata.
Adrian Ilutia
Buna seara Cu siguranta nu ati fost clientul nostru si nu ne cunosteti .Cleintii sunt cei mai importanti pentru noi. Daca nu v-am inchiriat pentru ca nu ati corespuns regulilor noastre v-ati razbunat cu acest rewiew Da , e adevarat nu inchiriem masini la oricine , nu inchiriem pentru bolt, nu inchirem pentru extern , nu inchirem persoanelor cu condamnari penale si alte situatii Cu stima Adrian Ilutia Manager CITY RENT BISTRITA si NEW AUTO CONCEPT CONSULTIN