.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui Mitica Stanoiu

Recenzii 1

Recenzii

în urmă cu 2 ani

Extrem de neserios, haotic, nepoliticos si agresiv cu clientii. Mereu bombane si face clientul sa se simta o persoana inferioara, careia i se face o favoare. Omul nu realizeaza ca traieste datorita clientilor! Asemenea mod comunistoid de afaceri nu ar trebui sa mai fie pe piata.
Răspunde Raportează recenzia

Buna seara Cu siguranta nu ati fost clientul nostru si nu ne cunosteti .Cleintii sunt cei mai importanti pentru noi. Daca nu v-am inchiriat pentru ca nu ati corespuns regulilor noastre v-ati razbunat cu acest rewiew Da , e adevarat nu inchiriem masini la oricine , nu inchiriem pentru bolt, nu inchirem pentru extern , nu inchirem persoanelor cu condamnari penale si alte situatii Cu stima Adrian Ilutia Manager CITY RENT BISTRITA si NEW AUTO CONCEPT CONSULTIN