.
ebbad68a81694e3098a5962f0053716c

Profilul lui Mihail Jupoiu

Recenzii 1

Recenzii

în urmă cu 6 ani

Părerea mea despre serviciile medicale de la Spitalul Judeţean Buzău şi Gârlaşi este descurajatore . O parte din personalul care asigură aceste servicii îşi iau salariu degeaba, deoarece nu sunt transmise informaţiile corect şi la timp de la o institutie la cealaltă, sunt cadre medicale care nu vor să se prezinte cand furnizează o informaţie s-au mai mult decat atât dezinformează, furnizând informaţii eronate. Se întâmplă de foarte multe ori ca informatiile din hârtii sa nu corespundă cu realitatea, tratează pacienţii si personalul care însoţesc pe acestia cu dispreţ, pun pacientii pe drumuri degeaba riscandu-le sanatatea si viata, acum în plină pandemie, s-au învăţat să mintă cu profesionalism, păcat ! Avem personal medical care în loc să trateze , Sa dea o şansă la viaţă "Ucid " , s-au pot face dovada ca sunt platiţi sa facă "GENOCID "!
Adaugă comentariu Raportează recenzia