Profilul lui Mihaela
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Kaufland Bucuresti-Rahova, București
în urmă cu 4 ani
Eu am făcut o comanda prin Glovo, cei de la magazin mi au trecut 2 baxuri cu apa, dar nu le am primit, doar le am platit!!!! ☹️☹️☹️
| Recenzii | 1 |
în urmă cu 4 ani