.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui Mihaela

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre Kaufland Bucuresti-Rahova, București

în urmă cu 4 ani

Eu am făcut o comanda prin Glovo, cei de la magazin mi au trecut 2 baxuri cu apa, dar nu le am primit, doar le am platit!!!! ☹️☹️☹️
Răspunde Raportează recenzia