Profilul lui Mihaela David
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre PROFI Sfantu Gheorghe Miklos Imre, Sfântu Gheorghe
în urmă cu 4 ani
Buna ziua,
Astăzi am avut parte de o surpriză neplăcută.Angajata Czintos Mărit mi a bătut pe bon , îi alt produs fata de cel solicitat.Asta se numeste hoţie.La întrebarea, de ce a facut asta, mi a răspuns că nu poate şterge.Cred ca nu este prima dată când face asa ceva.Atitudinea dansau întrece orice masura.Nu a dorit nici numele sa mi l spuna, de ecuson nici nu poate fi vorba.Sper ca directorul de magazin sa ia masuri sa nu o mai văd acolo,, altfel voi sesiza conducerea Profi Romania.