Profilul lui Mihaela Androne
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre DEICHMANN, BUCURESTI
în urmă cu 17 ani
Pentru mine este cea mai buna firma de incaltaminte. In primul rand pantofii sunt de la Graceland, preturile sunt rezonabile. Poti gasi orice pereche de pantofi, de la adidasi, pantofi dama cat si barbatesti, cizme, imcltaminte pentru copii, papuci de casa etc. Produsele sunt pentru oricine, indiferent de varsta.Merita o vizita!
Mihaela Androne