.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui Mihaela Androne

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre DEICHMANN, BUCURESTI

în urmă cu 17 ani

Pentru mine este cea mai buna firma de incaltaminte. In primul rand pantofii sunt de la Graceland, preturile sunt rezonabile. Poti gasi orice pereche de pantofi, de la adidasi, pantofi dama cat si barbatesti, cizme, imcltaminte pentru copii, papuci de casa etc. Produsele sunt pentru oricine, indiferent de varsta.Merita o vizita!
Răspunde Raportează recenzia