Profilul lui Maya Popovici
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Hipocrat 2000 S.r.l., Clinică Medicală, Bucureşti
în urmă cu 3 ani
Am fost si eu de mai multe ori la ei, si per total a fost bine. Personalul mi s a parut prietenos, atent, fetele de la receptie dragute, chiar am remarcat o fata Madalina, aceasta a avut rabdare si mi a raspuns la toate întrebările pe care le aveam,mi a explicat tot ce nu intelegeam si la final m a si condus pana la cabinetul unde aveam programarea, lasandu mi o impresie foarte buna . Iar medicii am observat ca au experienta si sunt draguti si ei.