Profilul lui Maria Maria
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre CABINET VETERINAR GALBINASU OLTENITA, Olteniţa
în urmă cu 2 ani
21 august 2023 , acest doc mi a dat căţelul în braţe sub anestezie iar fix la 10 min mi a murit !!!! Nimeni nu plăteşte , pentru ca în România totul se cumpără !!! Ruşine să vă fie dl doc