Profilul lui Luncanu Ioana
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Timisoara, Timişoara
în urmă cu 2 ani
O experienta de neiutat dupa o noapte in care am stat atirnata pe un scaun nu au reusit sa dea un diagnostic ba mai mult era un Doctor tinar care zicea ca ne prefacem deci e bataie de joc am venit acasa de unde sunt si ce sa vezi? Piatra la rinichi daca erau competenti descoperea in schimb continuau sa intrebe de ce am venit? Normal ca am mers le ce dureri aveam si mai ales ca am si alte afectiuni Aderente Endometrioza normal sa ami fie frica suboncluzie intestinala dar ce sa vezi nu aveam nimc am mers caxsa ai vad pe ei urit si rusinos in Italia nu te intreba de ai mers asi fac treaba si atit la noi in Tara trebuie sa mergem la urgenta stiind deja diagnosticul