.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui Luminita Burghelea

Recenzii 1

Recenzii

în urmă cu 2 ani

Experienta noastra cu Spitalul Sf Pantelimon este una foarte buna. Mama mea a fost internata la Cardiologie la Doamna Doctor Enache Vasilica,careia doresc sa i multumesc pentru profesionalism, empatie si omenie! Echipa medicala dar si doamnele infirmiere sunt oameni, ai nevoie sa simti acest lucru atunci cand esti bolnav, si au facut treaba cu constiinciozitate si rabdare, multumiri si multa putere de munca!
Răspunde Raportează recenzia