.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui Luigi Coroamă

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre FAN Courier - Rădăuţi, Rădăuţi

în urmă cu 6 ani

NU RECOMAND, pentru un produs de 50 lei am platit transportul 70 lei, toate coletele veneau la adresa mea(straja) cu FAN courier fara costuri suplimentare, adica transportul costa 15-20 lei, cum este si normal, pe langa toate acestea mi s-a aplicat si o taxa TVA pe produs, ceea ce mi se pare inadmisibil, cel care a trimis coletul a platit TVA si tot ce trebuie, in AWB scrie clar valoarea coletului 50 lei, vi se pare normal sa platiti 70 lei transportul? Sau si mai ciudat sa vi se adauge TVA pe colet? Daca imi scapa ceva doresc sa ma corectati/lamuriti dar in momentul de fata sunt de parere ca e o mare jegmaneala
Răspunde Raportează recenzia