.
b0e12bdcf69944aabd718e69044ccaed

Profilul lui Laura Eliza

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre Centrul Medical Ema, Giurgiu

în urmă cu 3 ani

Am fost la un domn ginecolog anul trecut in giurgiu cu un implant subdermic in mână pentru extragere mi-a luat 400 de lei pentru o ecografie la mâna ca sa vadă unde este implantul si nici macar nu stia sa imi faca ecografia. Imi facea ecografie la cot in loc sa imi facă ecografia unde se afla implantul. Practic mi-a spus ca ma va costa 400 de lei extragerea nu ecografia dupa care mi-a spus ca implantul subdermic se topeste 🤣 si ca nu este nevoie sa il scot. Eu simtindul inca acolo mereu si afecta starea mea de sanatate Eu stiind ca inca este acolo si ca nu se va topi a trebuit sa astept inca un an ca sa plec in alta tară si sa il scot.
Adaugă comentariu Raportează recenzia