Profilul lui Laura Bogaciu
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Vision Optica - Ghencea, Bucureşti
în urmă cu 2 ani
Nici eu nu mai stiu de cati ani imi fac ochelarii la fetele de la Vision Optica Ghencea... Si nu pentru ca sunt atat de aproape de casa ci pentru ca sunt cele mai bune, mai amabile si mai rabdatoare. Eu sunt clientul cel mai incomod si mai nehotarat cand e vorba de alegerea ramelor potrivite, iar ele au facut intotdeauna cea mai buna alegere pentru mine. Insa mai mult de-atat, ele mi-au facut prima pereche de ochelari progresivi (acum sunt deja la a doua) si datorita exigentei si atentiei lor la detalii, n-am avut absolut niciun disconfort, iar adaptarea a fost... ca unsa! Va iubesc si multumesc, fetelor!