Profilul lui Ionescu Liliana
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Urgent Cargus - Slobozia, Slobozia
în urmă cu 4 ani
Bună ziua,azi 30 noi zi lucrătoare la Cargus Slobozia - Ialomiţa,nu răspunde nimeni la telefon ,coletele mele sunt în depozit,d Lor se odihnesc ca şi bugetari ,ruşine şi nesimţire ptr Firma Cargus..nu se onorează la timp coletaria prin această firmă.... renunţaţi oameni buni şi nu mai aşteptaţi la serviciile lor!!👊👊👊