Profilul lui Ion Stanila
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Cabinet, Bucureşti
în urmă cu 13 ani
Am beneficiat de servicii medicale deosebit de bune iar asteptarile mele au fost depasite. Un medic profesionit care are rabdarea de a explica pe intelesul fiecaruia afectiunea medicala, stabileste cu pacientul varianta de tratament cea mai buna pentru pacient (in functie de posibilitatile financiare) si are mana usoara in special la anestezii (nu am simtit niciodata cand mi-a facut anestezia si trebuie sa mi-a disparut fobia de ac si seringa). Dl doctor mi-a salvat toti dintii cu probleme chiar si pe aceia care aveau sanse mai mari de a fi scosi. Recomand cu caldura tuturor pacientilor care nu au medicul lor sa mearga la tratament la dl doctor Cornel Draghescu daca vor servicii stomatologice de calitate in interesul lor.