în urmă cu 3 ani
Vă mulţumim pentru recenzie, ne bucurăm ca aţi avut o experienţă plăcută. Cu stimă, echipa Clinica Sante. Multă sănătate!
Vă mulţumim pentru recenzie, ne bucurăm ca aţi avut o experienţă plăcută. Cu stimă, echipa Clinica Sante. Multă sănătate!