.
92be7e3b5540405a8ee609d696780e0f

Profilul lui Higili Bernadett

Recenzii 1

Recenzii

în urmă cu 4 ani

Nu exista ca in 2022 nu se poate face programare online, de la ora 5 sta babele la coada ca Handicapaţii şi nici pt o întrebare nu te lasă in fata,asistentele dacă au program pana la ora 20:00 deja la 18:00 is plecaţi,mi-o zis domnul doctor ca pot sa vin pana la ora 20:00 ca pana la 18:00 eram la lucru si ajung si îmi zice ca astea deja o plecat…e haos in toate spitalu! Nu exista aşa ceva ca nu poţi rezolva apsolut nimic ca asistentele is maxim de arogante,babele urla si sta cu câte 2 ore înainte sa face o coada de 30m…da unde trăim? Şi face câte 7-8 programare si restu nimic…aşa ceva doar in România mai exact pe Oradea se poate întâmpla! Sa va fie de Ruşine!
Răspunde Raportează recenzia