Profilul lui Gigi Balahura
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Serviciul Ambulanta Turda, Turda
în urmă cu 8 ani
Ar fi bine ca pentru solicitările unor oameni care nu au cu adevărat nevoie de acest serviciu (de ex. o răceală, etc.) sa existe plata deplasării maşinii şi echipajului +plata consultaţiei, dar asa de mult încât să se gândească bine înainte de a abuza de acest serviciu public de urgenta. Pentru voi şi munca voastră aveţi toată aprecierea mea. Dumnezeu sa va binecuvânteze. Sa aveţi un An Nou bun şi tihnit.
Gigi Balahura