Profilul lui george_titu
| Recenzii | 2 |
Recenzii
Recenzie despre Scoala Generala Cu Clasele i-Viii Nr.1 Titu, Titu
în urmă cu 17 ani
Este scoala la care am invatat si am copilarit in acelas timp,cei mai frumosi anii din viata unui copil.
Recenzie despre Bossu Trans SRL, Târgovişte
în urmă cu 17 ani
Este cea mai buna firma de transport cu care calatoresc cateodata,are cele mai noi masini ,conditii de calatorie placute,soferii cu experienta,etc.