.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui george_titu

Recenzii 2

Recenzii

în urmă cu 17 ani

Este scoala la care am invatat si am copilarit in acelas timp,cei mai frumosi anii din viata unui copil.
Răspunde Raportează recenzia
Recenzie despre Bossu Trans SRL, Târgovişte

în urmă cu 17 ani

Este cea mai buna firma de transport cu care calatoresc cateodata,are cele mai noi masini ,conditii de calatorie placute,soferii cu experienta,etc.
Răspunde Raportează recenzia