Profilul lui George Geony
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Polaris Com S.r.l, Sovata
în urmă cu 4 ani
Dezgustat de cei doi angajati care nu s-au obosit sa isi piarda timpul cu mine,aveau de povestit si de ras cu alti clinti mai vechi,cand am intrebat de un produs mi-au spus deranjati sa merg sa caut prin spate. Rusine,profesionalism de doi lei.Nu stiu daca era din cauza ca vorbeam numai romana sau doar pentru ca erau lipsiti de profesionalism si bun simt.