Profilul lui geogetta40
| Recenzii | 2 |
Recenzii
Recenzie despre Vodafone Store Bucuresti Stefan Cel Mare, BUCUREŞTI
în urmă cu 2 ani
Aveti grija ca astia de la vodafone schimba contractele fara acordul vostru.Noi am patit-o.De doua zile ne chinuim sa aflam cand si in ce conditii s-a schimbat contractul.Ne-am trezit ca abonamentul a fost schimbat doar la cateva luni dupa ce am facut contract cu ei.In call center ne-a spus ca s-a schimbat in agentie respectiv agentia din Stefan Cel Mare din Bucuresti.Am fost in agentia din Calea Mosilor,am cerut o copie de schimbare a contractului cu nr de inregistrare si ni s-a spus ca contractul s-a facut prin anunt prin sms.Noi nu am primit nici un Sms.Am fost din nou la agentia din Stefan Cel Mare si ni s-a spus ca schimbarea s-a efectuat din call center cu aprobare vocala catre ei.Am mai intrebat si am inteles ca angajeaza agenti pt 3 luni iar acestia avand acces la baza de date intra si modifica contractele.Rusine vodafone.Pana si in Obor sau coafor vorbeste lumea de prelungirea abuziva a contractelor de catre vodafone.Cei care sunteti abonati puteti verifica .Poate sunteti unul dintre ei si nu stiti.
Recenzie despre Vodafone Romania SA, Bucureşti
în urmă cu 2 ani
Incetati cu prelungirea abuziva a contractelor fara acordul sau semnatura noastra.Ceea ce faceti voi cu aceste contracte false atat la internet -tv cat si la telefon mobil in termeni juridici se cheama uz de fals in obtinerea unor foloase necuvenite ceea ce presupune si un abuz emotional,caci de obicei actionati asupra persoanelor in varsta.Dupa ce am constat ca suntem una dintre victimele voastre,stand de vorba cu alte persoane,inclusiv din familia noastra,nu mai spun de pe internet cate persoane a-ti inselat prin aceeasi metoda,sper ca intr-o buna zi sa se porneasca o campanie de denigrare impotriva voastra(vodafone)pentru a sensibiliza astfel opinia publica si poate organele competente se vor sesiza,desi exista hotarare data de instanta impotriva metodelor voastre
Este adevărat, eu m-am ,,trezit,, cu 3 contracte pe contractul iniţial, nimeni nu mi-a dat nici o explicaţie, am făcut reclamaţie la a OPC, iar în urma verificărilor s-a constatat că am avut dreptate şi foarte multe facturi au fost încărcate cu diferite sume de bani.. In final am plecat în altă reţea, de la hoţii ăştia de Vodafone..🤬🤬🤬