Profilul lui Gabriela
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Cargus Punct Piata Unirii 28, Seini
25 iunie 2026
Sunt dezamăgită de aceasta firmă de curierat.Sunt foarte neserioși în privința expedierii coletelor .Primești msj cun că coletul va fi livrat în ziua x și te trezești ca seara primești alt msj că au încercat sa expedieze coletul dar nu te-au găsit și reincearca în următoarea zi să-l expedieze iar dacă intri în aplicația cargus să urmărești coletul după AWB spre surprinderea mea acolo scrie colet expediat dar de fapt nu lam primit încă .Un nr de tel de contact nu găsesc doar vb cu un robot.O firmă neserioasa