.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui Gabor Gabriel

Recenzii 1

Recenzii

în urmă cu 6 ani

Rar mi-a fost sa vad un management mai dezastruos! Lipsa totala de comunicare, opresc apa dupa bunul plac! Nu exista un program de oprire a apei,suntem lăsaţi în voia soartei! Înţelegem situaţia creată de lipsa apei si a investiţiilor ! Nu pot evalua această societate, neexistând in grila docimologică nici o notă care s-o merite! Rusine! Gabriel Gabor-COLIBASI
Răspunde Raportează recenzia