Profilul lui Gabor Gabriel
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Compania de Apa Targoviste Dambovita Moreni, Moreni
în urmă cu 6 ani
Rar mi-a fost sa vad un management mai dezastruos!
Lipsa totala de comunicare, opresc apa dupa bunul plac!
Nu exista un program de oprire a apei,suntem lăsaţi în voia soartei!
Înţelegem situaţia creată de lipsa apei si a investiţiilor !
Nu pot evalua această societate, neexistând in grila docimologică nici o notă care s-o merite!
Rusine!
Gabriel Gabor-COLIBASI