Dezamăgire totală!!! Vai de capul nostru cu aşa furnizor, relaţiile cu clienţii există doar cu numele, la telefon nu răspunde nimeni, dar ştiu sa trimită preaviz de deconectare chiar dacă am plătit în avans (cu dovezi clare) şi banii înapoi nu-i mai văd.
Vorba aia "clientul nostru, stăpânul nostru"
Mi greaţă de voi!
Dezamăgire totală!!! Vai de capul nostru cu aşa furnizor, relaţiile cu clienţii există doar cu numele, la telefon nu răspunde nimeni, dar ştiu sa trimită preaviz de deconectare chiar dacă am plătit în avans (cu dovezi clare) şi banii înapoi nu-i mai văd. Vorba aia "clientul nostru, stăpânul nostru" Mi greaţă de voi!