Profilul lui FELICIA
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Gia Optics, Baia Mare
16 mai 2025
Am fost la Gia Optics după recomandările unor prieteni şi pot spune că am fost impresionat! Consultaţia a fost gratuită, rapidă şi foarte profesionistă. Mi-au explicat totul cu răbdare, iar echipamentele pe care le folosesc sunt de ultimă generaţie. Am ales o pereche de rame super flexibile pentru copilul meu şi ochelari de soare pentru mine – amândoi suntem extrem de mulţumiţi. Personal amabil, produse de calitate şi montaj impecabil. Cu siguranţă cea mai bună optică din Baia Mare!
Gia Optics Firmă
Multumim frumos pentru recenzie!