Profilul lui Estera Dobrin
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Carrefour - Market Timisoara Piata 700, Timişoara
în urmă cu 7 ani
Extrem de prost. Am dat in data de 18 iunie seara la ora 19 de un baiat la casa de marcat care a început sa ţipe la mine la o mică greseala in loc sa vorbească intelegator, stricandu-mi toata starea. De mai multe ori l-am vazut având aceasta atitudine cu alti clienti, dar este inacceptabil cand mi s-a întâmplat chiar mie.
Estera Dobrin