.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui Estera Dobrin

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre Carrefour - Market Timisoara Piata 700, Timişoara

în urmă cu 7 ani

Extrem de prost. Am dat in data de 18 iunie seara la ora 19 de un baiat la casa de marcat care a început sa ţipe la mine la o mică greseala in loc sa vorbească intelegator, stricandu-mi toata starea. De mai multe ori l-am vazut având aceasta atitudine cu alti clienti, dar este inacceptabil cand mi s-a întâmplat chiar mie.
Răspunde Raportează recenzia