Profilul lui Elena Stefania
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Centrul Medical Ema, Giurgiu
în urmă cu 5 ani
Am fost in cursul zilei de azi pentru efectuarea analizelor pe baza unui bilet de trimitere la Laboratorul din cartier Militari. Pe langa faptul ca am asteptat 30 min ca domnişoara care era singura nu stia sa citeasca si sa caute analizele de pe bilet cand a trebuit sa imi recolteze sange mi-a comunicat faptul ca ea nu vede nicio vena ( credeti-ma ca am lucrat in spital 4 ani si venele mele se vedeau si de pe Luna ) mi-a zis sa vin saptamana viitoare caci cu siguranta atunci se vor vedea:))))......Drept urmare mai staţi lq discuţii cu oamenii inainte sa ii angajati si mie personal mi se pare strigator la cer sa angajati un om care habar nu are sa recolteze sange si sa distinga o vena....sa numai zic ca manusi de protectie nu avea pe mana cand se pregatea de recoltare. Voi depune o sesizare si la Ministerul Sănătăţii in aceste privinte pentru ca atara timp cat sunt trimisa la privata si nu imi sunt oferite conditii in schimbul banilor pe care
Ii achit mi se pare normal sa raspundeti si sa va asumati probleme care apar.
Elena Stefania