Profilul lui Dumitra Vîrtej
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Hotel Magura, Târgu Ocna
în urmă cu 3 ani
Am primit o camera aparent curata dar fusese închiriată pentru o ora (explicaţia cameristei) pentru o partida de ....iar lenjeria murdara de pete cu sînge nu au mai schimbat-o. Ne-au dat alta camera unde praful era nederanjat de câteva săptămâni şi uşa de la balcon nu se închidea...pe la 2 noaptea am plecat . NU RECOMAND acest hotel.