Profilul lui Duma Teodor
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Vodafone Romania SA, Bucureşti
în urmă cu 2 ani
Experienta mea cu vodafone este foarte proasta, mi-au marit costul abonamentului fara sa ma anunte sau sa fiu de acord, ei spunand ca mi-au trimis sms de informare. Am vb cu 3 operatori in legatura cu problema mea, eu avand 2 nr de tel pe contract si am auzit 3 variante diferite ca in cele din sfarsit sa-mi spuna ca nu pot ajuta decat daca accept oferta lor si asta insemnand ca trebuie sa prelungesc abonamentul pe inca 24 luni, concluzia mea e ca sunt hoti iar operatorii sunt foarte slab pregatiti.