.
92be7e3b5540405a8ee609d696780e0f

Profilul lui Duma Teodor

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre Vodafone Romania SA, Bucureşti

în urmă cu 2 ani

Experienta mea cu vodafone este foarte proasta, mi-au marit costul abonamentului fara sa ma anunte sau sa fiu de acord, ei spunand ca mi-au trimis sms de informare. Am vb cu 3 operatori in legatura cu problema mea, eu avand 2 nr de tel pe contract si am auzit 3 variante diferite ca in cele din sfarsit sa-mi spuna ca nu pot ajuta decat daca accept oferta lor si asta insemnand ca trebuie sa prelungesc abonamentul pe inca 24 luni, concluzia mea e ca sunt hoti iar operatorii sunt foarte slab pregatiti.
Răspunde Raportează recenzia