Profilul lui Dragana Liuba
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Urgent Cargus - Reşiţa, Reşiţa
în urmă cu 6 ani
o dezamăgite totala!!! In sfarsit dupa 2 încercări eşuate mi-am primit si eu coletul (intr-o stare jalnica). De doua ori aceiasi minciuna “nu ati fost acasa” cand de fapt eu din momentul in care am primit mesajul ca urmeaza sa primesc coletul nu am mai plecat nicaieri!!! Norocul meu a treia oara a fost ca un vecin a vazut curierul trecând pur si simplu pe langa adresa!!! Cand am sunat curierul mi a spus ca nu eram acasa!!! DIN NOU!! A treia oara!! Aceiasi minciuna!!! I-am spus ca sunt acasa si il rog sa imi livreze coletul!!! Atunci s-a intors din drum inapoi la adresa si mi l-a dat!! Jalnic!! Asa ceva nu am mai patit cu nicio alta firma de curierat!!!
Tipu
Dragana Liuba
Şi eu am păţit la fel, doar o dată