Profilul lui Diana pinel
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre POSTA ROMANA, Bucureşti
în urmă cu 2 ani
Buna ziua, am fost astazi 8.03.2024 ora 16h30 la posta de pe str. Nasaud cu Certificatului de validare pentru plata din cardul de energie. Am gasit un client si cele doua ghişee. Apropiindu ma de doamna in virsta cu coada alba prinsa pe spate de la un ghiseu si intrebind o daca se ocupa de cardul de energie, am primit un raspuns agresiv, cu o voce rastita : " sant 2 ghişee care fac tot". I am raspuns ca pentru aceea multi clienti pe internet se pling de acest tip de comportament incompatibil cu lucrul la ghiseu cu publicul. Mi a raspuns ca nu o intereseaza ce scrie pe internet. Probabil ca nu citeste nimeni ce scrie publicul si deci nimic nu o afecteaza.
Spre norocul meu, la al doilea ghişeu este o doamna bruneta cu parul scurt foarte bine pregatita profesional, eficienta, rapida, politicoasa. Orice client nu poate fi decit multumit de rapiditatea operatiilor si de profesionalism. Deci experienta ar fi fost de 5 stele la posta din str Nasaud daca nu as fi fost agresata vorbal la primul ghiseu.
Deci doamna de la "Ghiseul complex" (?) este de nota 10.
Poate ca persoanele inadaptate pentru a trata direct cu publicul pot gasi alta munca la posta, corespunzatoare. Scriu dar nu cred ca are vreo importanta pentru persoanele care iau decizii pentru poşta romana.