.
ebbad68a81694e3098a5962f0053716c

Profilul lui Diaconu Radu

Recenzii 1

Recenzii

în urmă cu 3 ani

Am cumparat recent o casa in Fagetu . Am fost la compania de apa Gaesti pt a incheia un contract privind furnizarea apei. Doamnele de acolo m.au tratat intru.un mod foarte urat nevrand sa.mi faca un contract pe motiv ca nu sunt eu propietar. Mai rau de atat au folosit si expresia ,,Vine toti prostii la noi sa bagam apa." Foarte urat din partea lor
Adaugă comentariu Raportează recenzia