Profilul lui Diaconu Radu
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Compania de Apa Targoviste Dambovita Gaesti, Găeşti
în urmă cu 3 ani
Am cumparat recent o casa in Fagetu . Am fost la compania de apa Gaesti pt a incheia un contract privind furnizarea apei. Doamnele de acolo m.au tratat intru.un mod foarte urat nevrand sa.mi faca un contract pe motiv ca nu sunt eu propietar. Mai rau de atat au folosit si expresia ,,Vine toti prostii la noi sa bagam apa." Foarte urat din partea lor