Profilul lui Daniel Toader
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Vodafone Romania SA, Bucureşti
24 februarie 2025
Sunteti niste excroci,pacaliti lumea cu abonamentele voastre de rahat,conexiune 4G+panarama si slaba,indiferent ca ai semnal merge ft prost,tarife lunare la abonamente ft mari,ne spuneti un tarif de 2r euro pe luna ,iar luna urmatoare ne bagati 150 euro pe luna,de lesinati,toti care imi sunt cunoscuti le-am zis sa nu-si faca abonament la lesinati ca voi,si o sa va fac sa plangeti sa va inchida firma asta de spurcati si lesinati dupa bani