Profilul lui Danco Ildiko
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre NextGen - Floreşti, Floreşti
în urmă cu 6 ani
Multe posturi bune au scos din ianuarie 2020Nu mi se pare corect!!! Abonamentul este scump !!!Am o parere foarte proasta despre Next gen😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠
Danco Ildiko