Profilul lui dan.popescu2009
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Centrul Medical Terra Med Cluj-Napoca, Cluj-Napoca
în urmă cu 10 ani
O mizerie de doi bani care se cred somitati si isi fac treaba neglijent si incompetent, iar cand soliciti mai multe informatii se comporta nesimtit, totala lipsa de respect si jignitor, refuzand sa-ti dea o mica informatie - ca-ti baga ei mintile-n cap de parca esti un taran prost needucat de la tara (si nici fata de un om simplu de la tara n-ar trebui sa se comporte asa); nelasandu-te sa zici nimic, vorbind peste tine tot timpul. Nu ma mir ca au mai dat faliment o data. E cazul sa dea faliment de tot si doctorii care lucreaza acolo scosi din sistemul medical, daca nu sunt capabili nici macar sa aiba bun simt, sa asculte clientul si un minim respect fata de cei care le platesc salariul platind serviciile firmulitei asteia de doi lei.
dan.popescu2009