Profilul lui Cristian
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Mobila Koncept - Mobila la comanda, Bucureşti
în urmă cu 4 ani
Am comandat o canapea extensibila 1,60 dar am fost şi sunt dezamăgit în ceea ce priveşte calitate preţ (3100lei) deschidere greoaie, partea de şezut de zi nu are un sistem de rulare, ladă fisurata, în rest stofă şi burete într-un cuvint ţeapă, nu recomand.