Profilul lui cornel cornel
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Vodafone Romania SA, Bucureşti
în urmă cu 2 ani
Sa le fie rusine , oameni care nu stiu sa vb cu clientii , care incearca sa te tina abonat cu forta , dar noroc ca exista ANPC...chiar astazi am sa merg sa le fac reclamatie , si cu reclamatia si nr.care o sa-l primesc am sa-i dau in judecata.Feritiva oameni buni de aceasta firma Vodafone.