Profilul lui Cicioc Sergiu
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Helvia Reto S.r.l., Baia Mare
20 iunie 2026
Șoferi nesimțiți ,neserioși,am încercat de mai multe ori să trimit pachet dar de 3 ori a fost catastrofă, au uitat pachetul odată, altă dată îți dă întâlnire la un peco dar nu se opresc pentru ca uită rezultatul să recuperezi pachetul faci 100de km și costă mai mult autostrada decât pachetul.iar ultima a fost și mai bună am rezervat să pun un pachet ,au spus să-i sun dimineața ceea ce am și făcut dar au spus ca sunt în întârziere pentru ca ceva probleme cu autocarul și să-i sun mai târziu,și mai târziu și mai târziu până nu au mai răspuns..de fapt ei dimineața au trecut și au uitat să anunțe ..niște incompetenți și niște nesimțiți..a evita !!!!!!