Profilul lui bury
| Recenzii | 4 |
Recenzii
Recenzie despre S.n.p. Petrom SA, BUCUREŞTI
în urmă cu 17 ani
uneori ma intreb cum pot sa isi bata joc de oameni cu acei carburanti care distrug masinile.e bataie de joc.ma refer la petron strehaia.nu va sfatuiesc sa bagati
Recenzie despre Nike Invest SRL, Bucureşti
în urmă cu 17 ani
incaltaminte cu renume chiar miam facut o parere buna despre aceasta firma.preturile sunt putin km piperate da merita
Recenzie despre Telekom BUCUREŞTI, BUCUREŞTI
în urmă cu 17 ani
e ok firma de telefonie am si eu de trei ani si nu am avut probleme niciodata.sa o tina tot asa
Recenzie despre Vodafone Romania SA, Bucureşti
în urmă cu 17 ani
e aiurea am auzit k se km baga in facturi multi prieteni miau zis io nu am incercat
Dezamagit total de serviciul de relatii cu clientii.DEZAMAGIRE TOTALA si e clar ca mai e destul de imbunatatit in Cosmote